Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

RageMP: Przyszłość serwera


Toyer

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oszukujmy się - Fivem to syf i vibe będzie miał ciężko konkurując z 3 innymi projektami na jednej platformie. Pokazało to już starcie z devem jeszcze na alcie, gdzie okazało się, że ludzie byli wygłodniali powiewu świeżości.

Własny launcher i niezależność od regulaminów wielkiej korporacji z kolei zjadł by dupą resztę tych projektów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy zdrowo myślący człowiek wiedział, że jakiekolwiek wyjście z tej sytuacji istnieje. Ci, według których oficjalny koniec Rage oznaczał koniec Vibe są albo niemądrzy, albo ten serwer dla nich może paść. Stąd, szacuneczek dla graczy, którzy normalnie, dalej grają bez przesądzania czegokolwiek. Toyer pomyśl o jakimś orderze dla nas 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin