Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#18 Vibe Update 1.5


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, ShootuHWDPpl napisał:

Znikają ikony na mapie

w jaki sposób znikają? jeśli chodzi o biznesowe, to jest to celowy zabieg i pojawiają sie one tylko i wyłącznie gdy ktoś jest na /duty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, vxnewood napisał:

w jaki sposób znikają? jeśli chodzi o biznesowe, to jest to celowy zabieg i pojawiają sie one tylko i wyłącznie gdy ktoś jest na /duty

Biznesowe to wiem, że znikają
Bankomaty też poznikały

Znaczy moglo to cos tylko u mnie sie zjebac

Edytowane przez ShootuHWDPpl
Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ShootuHWDPpl napisał:

Biznesowe to wiem, że znikają
Bankomaty też poznikały

Znaczy moglo to cos tylko u mnie sie zjebac

bankomaty znikneły w celu odchudzenia mapy i uproszczenia jej jak najbardziej sie da @Lopez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ShootuHWDPpl napisał:

Biznesowe to wiem, że znikają
Bankomaty też poznikały

Znaczy moglo to cos tylko u mnie sie zjebac

Celowo znikły również bankomaty, mapa jest teraz o wiele bardziej przejrzysta prawda?

przed
unknown.png

po

unknown.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło, że wyprowadzacie wreszcie więcej pieniędzy z rynku za pośrednictwem ubezpieczeń, jednak wyższe stawki dla aut do $100 000 uważam za żart, bo nie widzę w tym żadnej logicznej przesłanki. Nikt nie będzie już kupował aut za $80 000 - $90 000, bo dużo bardziej opłacalnym rozwiązaniem będzie zakupienie samochodu za $110 000, czy $120 000 tysięcy. Uważam, że ujednolicenie opłat na poziomie 10% - 15% bez względu na cenę byłoby lepszym rozwiązaniem.

Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wiesiu napisał:

Bardzo miło, że wyprowadzacie wreszcie więcej pieniędzy z rynku za pośrednictwem ubezpieczeń, jednak wyższe stawki dla aut do $100 000 uważam za żart, bo nie widzę w tym żadnej logicznej przesłanki. Nikt nie będzie już kupował aut za $80 000 - $90 000, bo dużo bardziej opłacalnym rozwiązaniem będzie zakupienie samochodu za $110 000, czy $120 000 tysięcy. Uważam, że ujednolicenie opłat na poziomie 10% - 15% bez względu na cenę byłoby lepszym rozwiązaniem.

Myślę, że postacie, które stać na drogie samochody stać też na dobre ubezpieczenie - które przecież dla lepszych marek jest droższe, co nie jest niczym dziwnym. Kupno drogich samochodów wiąże się z tym, że posiadają też ogromne koszty utrzymania i należy się z tym liczyć. Czasami właśnie samo utrzymanie samochodu jest większą sztuką niż jego kupno. Moim zdaniem dobre miejsce do wyrzucania kasy dla bogaczy.

#edit aha, bo ty mówisz na odwrót, no to faktycznie może masz trochę racji, ale to pewnie wynika z tego, że tak jest po prostu prościej, a 20% przy niektórych autach wyższej klasy to już byłby zbyt nieosiągalny kosmos

Edytowane przez pukawa
Elliot, uwe, Kizzy i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej byłoby ustanowić jedną stawkę procentową dla wszystkich pojazdów. Nie rozumiem, dlaczego osoba, która wyda na samochód $95 000 ma płacić taką samą kwotę ubezpieczenia co osoba posiadająca pojazd wart $190 000. Czysta głupota. Uważam, że 10% przy wszystkich samochodach to najlepszy pomysł.

KLD i Kizzy lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że po takiej fajnej aktualizacji będzie tu tyle jadu do przeczytania. Aktualizacja dotyczy rynku narkotykowego z którym był problem, a przestawione rozwiązania powinny to naprawić. I zmierzamy do tego, że będzie opłacalne być przestępca a co najważniejsze, że przestępca będzie żył z przestępczości a nie z happy hoursa. 

Jak ja czytam komentarz "po 2 godzinach happy hoursa i tak go stać na broń" to chyba gościu pojebal serwery. Jak idę do półświatka, to chce na tym zarabiać. A jakbym chciał żyć z happy hoursa to bym został cywilem i stał na spawnie i narzekał na drogie ubezpieczenia. 

 

Pozdro. 

Bart, Eliteq, Kizzy i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super tylko znowu po wprowadzeniu update'a musimy czekać na jakieś hotfixy i inne gówno. Nie znam sie, ale nie lepiej postawic serwer testowy i zanim wprowadzi sie update to wprowadzic go na serwer testowy i przetestować? No chyba, że już istnieje coś takiego, a nie mam o tym wiedzy. Chyba chodzi o to żeby dać graczom w pełni działajaca aktualizacje, a nie milion hotfixów jak w Cyberpunku. Wprowadzacie coś nowego i to nowe psuje stare  - tak jest przy każdej aktualizacji. 

Spectre i Kizzy lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak skarpety napisał wyżej, zawsze gdy coś dodajecie nowego to psuje stare. Rozumiem, że to nie jest taka prosta sprawa i zawsze są problemy ale naprawdę chłopaki. Jeżeli wiecie że problemy będą (bo co update są) to nie wgrywajcie updatu w niedziele kiedy akurat są zaplanowane eventy i jest najwyższa liczba graczy ponieważ psuje to wielu graczom rozgrywkę.

skarpety, Kizzy i Spectre lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin