Cała aktywność
Kanał aktualizowany automatycznie
- Z ostatniej godziny
-
[07/06] ROYAL® GENÈVE - Louis Moinet Whiskey Edition
xydhc odpowiedział(a) na principeska temat w Wycenione
**Kampania to istny koktajl odczuć. Z jednej strony, nowa kolekcja i dodatek w postaci trunku podkreślają prestiż, jakim kieruje się ROYAL GENEVE tworząc swoje kampanie. Mimo wszystko, nie trudno było odnieść wrażenia, że obecność Kelsey Vex Hartman może budzić wątpliwości co do spójności wizerunku. Sama forma kampanii, z artystyczną sesją zdjęciową i mocnym akcentem wizualnym przyciąga uwagę nowej bazy klientów, ale wykorzystując do tego artystkę, która koniec końców nie jest kojarzona ze środowiskami wyższych sfer, do których skierowana jest kampania, trzeba zadać pytanie, do kogo właściwie jest?** **Być może wybór Kelsey jest nieprzypadkowy, bo to jeden z sygnałów, mówiący, że artystka chce oderwać się od swojej przeszłości, robiąc to między innymi rękami ROYAL GENEVE. Może też być tak, że to sama marka sięga desperacko po lokalne gwiazdy, bo bardziej prestiżowych wyborów już nie ma? Albo wręcz odwrotnie - jest to sposób na wsparcie lokalnych artystów i pomoc w rozwoju wizerunkowym? Czy zespół marketingowy rozważał ewentualną wtopę z wyborem artystki, jak ta, która przytrafiła się niesławnemu Doomforge po ich wystąpieniu w białych kołnierzykach dla Bevilacqua Gauthier Couture? A może już wkrótce ujrzymy w podobnym zestawieniu gwiazdy tak mocno kontrowersyjne jak Sloppy Toppy? Przekonajmy się...** -
Zazi polubił odpowiedź w temacie: [Projekt IC] ARCHØ ARCHITECTURE
-
Madlyn polubił odpowiedź w temacie: [Projekt IC] ARCHØ ARCHITECTURE
-
Xeest polubił odpowiedź w temacie: [10.06] Aurora Kincaid - Told Me Lies
-
_carl0s obserwuje zawartość [Projekt IC] ARCHØ ARCHITECTURE
-
architekt [Projekt IC] ARCHØ ARCHITECTURE
_carl0s odpowiedział(a) na Centurion temat w Projekty In Character
Vinewood Willa by ARCHØ ARCHITECTURE Lifeinvader | Strona internetowa- 11 odpowiedzi
-
- projektowanie
- developer
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
**Choć ciężko mówić o skoku jakościowym względem pozostałych materiałów, tak nietrudno spostrzec, że autorka materiałów krąży w martwym punkcie. Sięganie po AI zawsze budzi kontrowersje, a zwłaszcza w tym przypadku, gdy wyraźny AI Slop, który sztuczna inteligencja wypluła dla Vanessy zdecydowanie odpycha widza od śledzenia dalszych publikacji - głównie przez fakt, że nie oddaje w zupełności realistyczności pokazanych 'testów'. Pojedyncze komentarze zarzucają autorce brak bezpośredniego kontaktu, jak to było za pierwszym razem, przez co recenzje wydają się po prostu mniej atrakcyjne.** **Wreszcie ciężko mówić o samym skoku technologicznym. Vanessa może i rozumie, że materiałom potrzeba większego sznytu, ale brakuje przełożenia na rzeczywistą realizację. Jedno jest pewne - jeśli wszystko pozostawi tak surowe i tak okrojone z większej merytoryki, to sukcesu nie będzie**
- Dzisiaj
-
**Aurora nie zwalnia tempa i wkrótce po swoim debiucie, serwując już kolejny swój kawałek tylko podkręciła tempo. Oliwy do płonącego żywo ognia dodaje tu również występ przed publiką, a fanbase rozszerza się o nowych słuchaczy, łaknących kolejnego muzycznego show.** **Choć sława bywa słodka, to wraz z jej wzrostem, staje się bardziej mdła. Wie o tym sama Aurora, która zaczyna odczuwać presję przed nadchodzącym triumfem, stawiając pierwszy krok na scenicznych deskach. Nigdy w takiej sytuacji nie można znaleźć złotego środka; narzucone zbyt szybkie, mordercze tempo może i przyśpiesza dotarcie na sam szczyt, ale robi to zwykle kosztem podróżującego. I o ile Aurora jest dopiero na początku tej drogi, tak powinna pamiętać o tym, by w tej drodze nie pozostawać sama, zwłaszcza zbliżając się do krańca stromego zbocza.** **Fani zawsze podążają za swoim idolem i chociaż temu zdarzą się potknięcia i upadki, na tych najwierniejszych zawsze może liczyć. Może warto się do nich zbliżyć?**
-
Sava polubił odpowiedź w temacie: [10.06] Aurora Kincaid - Told Me Lies
-
Zarejestrował się nowy użytkownik: Amster
-
Deaglee polubił odpowiedź w temacie: Los Santos County Sheriff's Department - Multimedia
-
Skubany polubił odpowiedź w temacie: HAWICK UNDERCODE | We keep it cool, we ain't fools...
-
advsia polubił odpowiedź w temacie: [BIZNES/GASTRONOMIA] Jewish Tavern
-
Ban to koniec świata polubił odpowiedź w temacie: HAWICK UNDERCODE | We keep it cool, we ain't fools...
-
Trzeżwy polubił odpowiedź w temacie: HAWICK UNDERCODE | We keep it cool, we ain't fools...
-
Salvatrucha polubił odpowiedź w temacie: HAWICK UNDERCODE | We keep it cool, we ain't fools...
-
HAWICK UNDERCODE | We keep it cool, we ain't fools...
timiluup. odpowiedział(a) na Salvatrucha temat w Organizacje przestępcze
-
Zarejestrował się nowy użytkownik: Getso
-
outlaw motorcycle gang Los Malvados de Motocicletas (Los Malvados Motorcycle Club 1%)
Areczek odpowiedział(a) na dixoniak7 temat w Organizacje przestępcze
let's go -
Archiwum. Brak odebrania biznesu w terminie, przedłużanie.
-
[Gastronomia/Bar] The Rusty Bullet
NiezależnaFretka odpowiedział(a) na Bulka z Maslem temat w Archiwum
Archiwum. Brak odebrania panelu, dodatkowo w tickecie autor zrezygnował -
Zarejestrował się nowy użytkownik: ullisabe1337
-
dixoniak7 obserwuje zawartość lujtwojejmatki
-
outlaw motorcycle gang Los Malvados de Motocicletas (Los Malvados Motorcycle Club 1%)
SmoQ odpowiedział(a) na dixoniak7 temat w Organizacje przestępcze
Malvados przejmuje półświatek??? -
**Powrót RRichBunny na lokalną scenę był zaskakujący, ale dobrze przemyślany. Jego nowy singiel „WHAT'S THE WORD?” połączył plotki o powrocie, wraz z pojawieniem się podczas Stargazer Race. Obecność w mediach społecznościowych i na żywo przed publicznością zbudowały autentyczny hype, który w połączeniu z agresywnym, bezkompromisowym tekstem utworu, podkreślił jego powrót do korzeni i dominacji na lokalnej scenie.** **Dla słuchaczy i środowiska raperskiego jest to jasny komunikat: RRichBunny wraca po niepowodzeniach w San Francisco, odnowiony i pewny siebie. Jego teksty pełne są odniesień do sukcesu, lojalności wobec przyjaciół i gotowości do konfrontacji. To podstawa jego nowego wcielenia, który ma przywrócić mu dawną sławę. Taka strategia, łącząca uliczną autentyczność z silnym comebackiem sugeruje, że RRichBunny nie tylko planuje wrócić do gry na stałe, ale zamierza narzucić własne zasady, co zapowiada intensywny rozwój jego dalszej kariery w mieście.**
-
Borysław zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
HAWICK UNDERCODE | We keep it cool, we ain't fools...
Trzeżwy odpowiedział(a) na Salvatrucha temat w Organizacje przestępcze
- Wczoraj
-
Wycenione.
-
Wycenione.
-
Underground Ecstasy Production - Party Better, Feel Better
timiluup. odpowiedział(a) na Salvatrucha temat w Projekty zarobkowe
-
lost in americana obserwuje zawartość Los Malvados de Motocicletas (Los Malvados Motorcycle Club 1%)
-
Underground Ecstasy Production - Party Better, Feel Better
.maniek odpowiedział(a) na Salvatrucha temat w Projekty zarobkowe
OK, tak jak gadaliśmy - powo. -
DJ CALLØWAY ✦ ────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────── ✦ **W godzinach wieczornych (22.06.2026) na platformie V-Tube pojawił się drugi autorski mix DJ'a CALLØWAY. Debiutujący artysta postawił na klubowe brzmienia. Prezentując słuchaczom pięć minut starannie wyselekcjonowanych utworów i płynnych przejść. To kolejny ważny krok w jego muzycznej przygodzie.** ✦ ────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────── ✦
-
Akceptuję. Zgłoś się do nas w tickecie na discordzie branży rozrywkowej.
-
outlaw motorcycle gang Los Malvados de Motocicletas (Los Malvados Motorcycle Club 1%)
aikon odpowiedział(a) na dixoniak7 temat w Organizacje przestępcze
dobra decyzja, poprę cie gdzie trzeba gdyby było trzeba… a ty się rzucasz już tak z natury czy jak?! pamiętaj że wszyscy są spoko, tylko berezovscy to geje -
outlaw motorcycle gang Los Malvados de Motocicletas (Los Malvados Motorcycle Club 1%)
wahgwaan odpowiedział(a) na dixoniak7 temat w Organizacje przestępcze
Ja zaakceptowalem, witam z powrotem dobrych zawodnikow na rozowym serwerze. -
outlaw motorcycle gang Los Malvados de Motocicletas (Los Malvados Motorcycle Club 1%)
aikon odpowiedział(a) na dixoniak7 temat w Organizacje przestępcze
kto to akceptował @v4kk4 @.maniek?
