Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/minnesota] foozy


THA GREAT

Rekomendowane odpowiedzi

zedytowałem post i napisałem że nie mam osobiście nic do tych osób, pokazuje tylko że jedyna ksywa na jaką zareagowali to slim shady wiec tyle ode mnie(niech nikt z osób na screenie nie czuje sie urażony tym że go wrzuciłem bo dostałem zlepek screenów ludzi którzy nie dostali żadnych upomnień za ksywy, wielkie elo dla was)

Sidneyo lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos ma pisac cos tutaj, co nie wniesie nic do tematu, a jedynie zaklocic przejrzystosc tematu i przedluzyc mi czas rozpatrywania apelacji, to niech lepiej tego nie robi. chce wrocic jak najszybciej do gry, a robicie tutaj niepotrzebny dym dla ziomka, ktory bedzie to czytac

30 minut temu, lecik napisał:

Nie rozumiecie się chyba w jednej kwestii. Reecey, czy Mustafa to ksywy nie pojawiające się w POPKULTURZE Stanów Zjednoczonych i nie tylko. To ksywy postaci wykreowanych na serwerze. Natomiast jeśli widzisz stwierdzenie "the real slim shady" na myśl przychodzi Ci odrazu EMINEM. Nie, Twoja postać nie ma nic wspólnego z EMINEMEM. 
Co do argumentu z urbandictionary - cała definicja krąży wokół postaci stworzonej przez Marshalla - Eminema. 

image.png.4887ed992ca61cd1ab9401da2871e450.png

xD nie, cala definicja nie krazy tylko wokol eminema. urbandictonary podpiera sie na slowach eminema (wystarczy kiedys przesluchac piosenke the real slim shady, o ktorej mowa - ale z kim ja tu chce dyskutowac, skoro wy tylko kojarzycie sam tytul, nawet nie znacie tekstu). definicja moze dotyczyc kazdego, kto probuje nim byc - moja postac go nasladuje i dlatego jest nazywana slim shadym. swiadczy o tym zaznaczony fragment tekstu i wyjasnienie od rapgeniusa tych konkretnych wersow po prawej stronie - wystarczy tylko przeczytac xD. kogo eminem nazywa slim shadys? wiem, ze probujesz ratowac swojego kolege, ale jezeli nie masz zielonego pojecia na temat, to po prostu sie nie wypowiadaj - bo ja nie probuje tutaj nikogo oczerniac, chce tylko pograc w spokoju na tej postaci

to nie jest zaden pseudonim eminema, skoro go rzuca dalej w publike

Edytowane przez foozy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wziąłeś pod uwagę jednego dość ważnego skupienia dróg, które prowadzi do ogólnego konfliktu jeśli chodzi o opis Twojej postaci - nikt nie ma obowiązku znać definicji "slim shady". Większość osób kojarzy go potocznie jako EMINEM i zwyczajnie psuje im to smak gry. Nie wiem dlaczego ciągle próbujesz wykłócać się o swoje racje i komplikować grę wszystkim dookoła. Na siłę próbujesz zrobić z siebie niewiniątko i wylewasz tutaj opis definicji, które jest po prostu konfliktowe i nie obchodzi nas znaczenie tego słowa. Istnieje milion innych określeń, które pozwala pokazać charakter Twojej postaci, ale musiałeś użyć akurat tego najbardziej zaburzającego grę innym.

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Mario napisał:

Tylko nie wziąłeś pod uwagę jednego dość ważnego skupienia dróg, które prowadzi do ogólnego konfliktu jeśli chodzi o opis Twojej postaci - nikt nie ma obowiązku znać definicji "slim shady". Większość osób kojarzy go potocznie jako EMINEM i zwyczajnie psuje im to smak gry. Nie wiem dlaczego ciągle próbujesz wykłócać się o swoje racje i komplikować grę wszystkim dookoła. Na siłę próbujesz zrobić z siebie niewiniątko i wylewasz tutaj opis definicji, które jest po prostu konfliktowe i nie obchodzi nas znaczenie tego słowa. Istnieje milion innych określeń, które pozwala pokazać charakter Twojej postaci, ale musiałeś użyć akurat tego najbardziej zaburzającego grę innym.

jasne, ze nikt nie ma obowiazku znac slangu dla slim shady, ale ja poinformowalem o tym gma na samym poczatku, kiedy chcial mi wlepic kare. i zeby bylo jasne, ja nie bronie sie konkretnie tym, ze to jest slang (jest to slang, ale to nie jest moja jedyna linia obrony). moja glowna linia obrony to skrot myslowy (bylo to zaznaczone w pierwszym poscie, ale rozumiem ze przez wylew tego spamu tutaj mozna bylo to zgubic), ktory mial byc do luznej interpretacji - moja postac nie ma imienia marshall, nie ma nawet nazwiska mathers, a co najlepsze jest calkowicie innej rasy, wiec trudno ja naprawde pomylic z prawdziwym slim shady. szanuje zdanie kazdego, kto ma cos do powiedzenia, ale pod jakim katem zaburza to gre innym graczom? ta postac ma +250h i przez ten czas nie mialem wrazenia, abym kogos skrzywdzil przez moj blizej nieokreslony i niedoprecyzowany opis. nie robie jakichs tras koncertowych ta postacia, nie zbieram autografow za kradniecie wizerunku postaci eminema - nie gram nawet rapera na niej, wiec dlaczego zaburzam swiat gry? zdaje sobie sprawe, ze opis takiej postaci moze robic jakis halas wsrod graczy (ci wszyscy slim shadys tez widocznie robili spory halas, skoro to do niego trafilo, ze nagral o tym nutke), ale moje stanowisko jest uzasadnione i nie widze w tym nic zlego

Edytowane przez foozy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, jedrekk napisał:

unknown.png

mocne opisy, zróbcie jakąś regulacje na temat tych opisow bo sie chuj do dupy chowa jak każda postać na miescie lata w opisie Ubrany jak Widac Young Rich Nigga from Bartodzieje. To jest narzedzie do opisu paru wyrozniajacych cech, a co druga osoba na serwie ma chyba odklejenie umysłowe i nie potrafi zapamiętać ksywy czyjejś postaci, dlatego kazdy ją musi sobie wywiesić na opisie. Moimi faworytami są opisy typu Wschodząca Gwiazda Trapu to to już w ogóle jest mocne. 90% ludzi nie potrafi uzywac tych opisow i wygląda to karykaturalnie jak wchodzi sie do jakiegos gęsto zaludnionego miejsca, a /tog opis tez hujowo dawac bo raz na parudziesieciu graczy ktos moze bedzie mial adekwatny, poprawny opis i wtedy chcialbym go widziec. 

//jednak nie bede ocenial tej apelacji czy kara sluszna czy nie, bo w sumie faktycznie slim shady MOZNA uznac za jakis tam opis wygladu chociaż i tak jest chujowy, nie mi to oceniac, zreszta kurwa jak jednoczesnie po serwerze latają ludzie z opisem el cubano czubano i nikt ich nie kara to dlaczego tutaj jest kara xD Jak wszyscy to wszyscy, zrobic jedną mocną regulacje i niech wszyscy sie do tego stosują

Edytowane przez Lopez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis postaci - prezentuje ZEWNĘTRZNE cechy naszej postaci. Jak dla mnie to powinni karać za takie badziewne opisy, które mają się nijak do rozgrywki, wygląda to jak zwykła pajacerka i jak widze w klubie 10 postaci z opisem "050 BLOODI, 050 CYGAN" to jest to conajmniej śmieszne. Już lepiej nie używajcie tych opisów, skoro służą one do tego, żeby cały serwer znał wasza ksywe, albo, że twoja postać lubi starszych faciów (?).

Tak samo "angielskie" opisy. Ludzie myślą, że to jakiś wyznacznik high-rp i poziom prowadzenia postaci wtedy wzrasta - NIE. Już lepiej mieć zapach słodkich perfum w opisie, niż ksywe.

Edytowane przez deptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie możemy po prostu uznać, że wklejanie ksywek w opis, albo tekstów które totalnie nie odnoszą się do wyglądu postaci (cech, których nie da się przedstawić za pomocą kreatora postaci/ubrań), jest chujowe?

Edytowane przez Burton
Ryba, lxy i Settembrini lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspólnie z @CoolNickname doszliśmy do wniosku, że zdejmiemy Twoją karę, nie stosuj takiego opisu ponownie, gdyż jest on niepoprawny, a po otrzymanych ostrzeżeniach od GM powinieneś wziąć to do siebie i nie ustawiać już takiego opisu, mimo tego używałeś go dalej co poskutkowało taką blokadą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin