Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

AKTUALNA sytuacja na serwerze.


Czechu

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, depcior napisał:

Nadal nie zrozumiałeś. E-gotówka to narzędzie, a stukanie głową w ścianę mija się z celem. Jeżeli ktoś dostaje narzędzie i używa śróbokrętu do podlewania kwiatków to ja jestem głupi, czy ten ktoś? Ja majac więcej e-szmalu moge więcej zagrać, a nie kupic kolejny sportowy wóz z posady kelnera.

Tylko to też jest dla nas gracz, który chce równie dobrze bawić się na serwerze jak każdy inny. Dopóki nie nijaczy znacząco postaci mając 3 różnego rodzaju grupy, to nie będziemy mu tego blokować. Serwer jest dla wszystkich.

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Cumpel Kamil napisał:

Płaczecie o 200 dolarów mniej z głupiego zasiłku którego nie powinno być bo pieniądz z nieba spadać nie powinien. Jak nie pasuje wam to, że macie o 200 dolców mniej to polecam The Sims 4 odpalić i wpisać sobie motherlode.

Jak masz ochotę i czas afczyć 5h w grze i walic alt+tab, zeby wieczorem móc wynagrodzić ludzi e-dolarem za grę, czy nawet mieć gotówkę na jej rozwinięcie to nikt nie broni, niech ci nałożą brak paydaya czy coś i se graj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Kubas napisał:

 

Tak, LSPD widzi cornery. Fakt, to jest błąd z naszej strony, zostanie to poprawione. Dodatkowo, zmniejszymy procent szans na skryptowe zgłoszenie na 911

To jest ogromny błąd wykorzystywany przez LSPD. Jak sprzedaje na /corner to mam informację, że policja jedzie w moją stronę, czy nie? Bo wczoraj sprzedając 10 gram ciągle krążyli obok cornerów - chyba mają drogę taką zapisaną niektórzy w policji i jeżdżą tamtędy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od miesiąca wisze 210k typowi z Mongols, gram i nie zarabiam bo moja organizacja, to jak słupki na giełdzie, skacze. Mimo to cieszę się gra, nie dorabiam na duty jestem z tych co ciągną zasiłek. Jestem głupi czy hajs mi do szczęścia w tej gierce jest zbędny?

Edytowane przez Buzz Astral
I3uLwers, Mejaru, adamix i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, depcior napisał:

Jak masz ochotę i czas afczyć 5h w grze i walic alt+tab, zeby wieczorem móc wynagrodzić ludzi e-dolarem za grę, czy nawet mieć gotówkę na jej rozwinięcie to nikt nie broni, niech ci nałożą brak paydaya czy coś i se graj.

I mi brak paydaya nie utrudni rozgrywki bo potrafię sobie ją zorganizować. Płaczecie tymi przestępczymi o brak tego i tamtego, macie projekty zarobkowe, parcele i inne duperele ale nie potraficie ruszyć dupy a o ruszeniu głową i pomyśleniu nad czymś kreatywnym to nie wspomnę. Zauważ że tylko wy płaczecie o to co się dzieje, jakoś inni normalni gracze którzy mają wysrane w e-pieniądz nie marudzą, nie robią burzy na głównym i nie zakładają takich tematów.

Saurafel, Garrett, Jaguar i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, depcior napisał:

spacer.png no spoko ja nie mam tyle czasu, zeby nagridować tyle szmalu co ty, wybacz. W ten sposób nie mogę rozwinąć pewnych wątków fabularnych, a nie musisz mi mówić o kreatywności, bo sam wiesz XD 😉

XD +1

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, depcior napisał:

spacer.png no spoko ja nie mam tyle czasu, zeby nagridować tyle szmalu co ty, wybacz. W ten sposób nie mogę rozwinąć pewnych wątków fabularnych, a nie musisz mi mówić o kreatywności, bo sam wiesz XD 😉

Still twoim jedynym argumentem jest to, że masz za mało pieniążków i screenujesz kogoś statystyki, gdybyś się postarał jak niektórzy co grają w przestępczych to byś miał wszystko czego potrzebujesz mając mniej godzin niż te moje 461 - chcesz się dźgać widłami w żebra to zapraszam na pw a nie zaśmiecasz temat dla ludzi którzy mają coś mądrego do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KarpiuDziś o 18:07

Rozumiem, że można lubić klepać payday, ale to nie znaczy, że trzeba skracać kreatywność graczy, którzy chcą grać RP, a zabraniają im tego dolarki IC. $800 zasiłku to nie jest kwestia rozpierdolenia gospodarki. Dawanie Rat w zasiłkach w takiej postaci pozwoli po prostu odgrywać swoją postać. Nie kupisz sobie za to od razu najdroższej fury czy chaty, ale będzie ci do tego łatwiej. Chcesz grać dla organizacji jakiegoś fagasa z kartelu? Proszę bardzo, możesz sobie kupić droższego drina czy cokolwiek innego. Chcesz grać żula? Proszę bardzo, nie musisz używać tej gotówki, a jak ci przeszkadza to oddaj komuś na /a albo stwórzcie komendę /charity, która była zaproponowana.

Mamy problem w postaci takiej, że ekipa chce utrzymać graczy RP i graczy statsów na serwerze.

W skrócie został zmniejszony zasiłek z $800 do $200 (tak, z $800, bo kiedyś happy hours to była norma). Co to zmienia? Już tłumaczę, jeśli ktoś jeszcze nie zrozumiał. Pasowało to wszystkim oprócz jakimś pojebusom-grinderom co stwierdzili, że wolą zarabiać na superauto milion dolców przez 5k godzin, bo inaczej nie opłaca im się grindować (?). Super, oni sobie uprawiają swój chory grinderski sen, a normalni gracze RP muszą grać sobie tygodniami, żeby mieć miejsce do rozgrywki w postaci chociażby domu, a kupno łomu, żeby sobie pograć włamy to jest też niemały wydatek.

Jeśli chcemy wspierać takich graczy, a karać tych co chcą grać RP to takie są wyniki. I Nie, $500-800 dziennie z parceli nie rozwiązuje żadnych problemów. MOŻE jakimkolwiek rozwiązaniem byłoby, gdyby te parcele dawały wszystkim graczom w organizacji ten zasiłek, a bentrumy w nijakich biznesach nie sobie dalej siedzą na /duty.

Oddajmy dla graczy zasiłek, a jak statsy mają potrzebe grinderki to dajcie im te superwozy za milion dolców w salonie, tak samo te z wysokiej klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cumpel Kamil napisał:

Still twoim jedynym argumentem jest to, że masz za mało pieniążków i screenujesz kogoś statystyki, gdybyś się postarał jak niektórzy co grają w przestępczych to byś miał wszystko czego potrzebujesz mając mniej godzin niż te moje 461 - chcesz się dźgać widłami w żebra to zapraszam na pw a nie zaśmiecasz temat dla ludzi którzy mają coś mądrego do powiedzenia.

osobiście uważam, że nie wprowadzasz nic konstruktywnego do tej dyskusji, jedynie polskie pierdolenie, o ja mam to wy też musicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem patrząc na poprzednią edycję, a teraz na aktualną nic dużo się nie zmienia. Dalej jest płacz ze strony organizacji przestępczej, ale.. Czemu płacz? No bo ktoś kto dowodzi LSPD, albo poszczególne osoby (nie wiem, ale się wypowiem) chcą upierdalać graczy na siłę. Teraz proszę powiedzcie mi, która jednostka policyjna wjeżdża na pościg za samochodem na terenie South Central? Tam to się wjeżdża ekipą po gangi, albo kontrolne zatrzymania - ale szanujmy się Wy się niczego nie boicie jako policja? Dostaniecie CK i idziecie znowu do policji, a co z projektem w więzieniu dlaczego nie ma tam nic co można by robić jak nas zatrzymają. Czemu Administracja, albo policja nie chce stworzyć więzienia stanowego dla przestępców, a nie tylko wbijać CK - udupiać. To jest gra, albo będzie kompromis posród nas, albo po prostu ten serwer upadnie bo każdy ma swoje lata i to nie są 15-18 lat tylko już pewnie po 20'stce bo starzejemy się, a młode dzieci wolą Fortnite jak pograć w klasyczne życie na Role Play, a starsi mają rodziny - firmy.. Rozumiecie o co mi chodzi, nie? Trzeba zrobić konferencję - podać sobie grabę i iść na kompromis. Na przykład; Gang dostaje 10,000$ w tygodniu (PRZYKŁAD) to policja dostaje czołg w tygodniu.. I tak coś za coś - kompromis za kompromis. Co o tym sądzicie? To są tematy do przedyskutowania z najwyższym zarządem, a nie kolegami - kolegów. Każdy człowiek, a szczególnie Polak ma charakter ciężki i nie jesteśmy skroni, ale gdyby nie kompromis to bym nie wytrzymał z swoją kobietą tylu lat - dajcie sobie grabę to tylko gra, a jednak wbijacie na ten serwer licząc, że coś się zmieni. Tutaj nie leży problem o kasę, organizację, grindowanie. Tu leży problem upierdalania gracza IC aby zamknąć mu organizację, aby go zabić - okraść. I co Wam z tych $? Kubas pójdzie na emeryturę i Mario i będzie po $ a wspomnienia zostaną i przy kominku z dziećmi będziecie opowiadać jak to z chłopakami maczetą pocieliście Svetlanę. 

SkyNeverek i gobblin lubią to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dla kogoś radochą z gry jest wyznacznik tego jakie ma auto, a nie sam fakt, że może za gotówkę zrobić sobie więcej gry to nie wiem o czym rozmawiamy @Mario.  To nie wyścig i tu nie chodzi o zebranie gotówki bo jej mało, tylko o gotówkę, która robi/nakręca grę. Okej moge odgrywac kumplowi, ze daje mu hajs, a jednak skrypotow go nie dostał. Więc zarabia swój "fake" szmal i przychodzi moment, że on na zdjęcie blokady z koła nie ma, też ma zapłacić "fake" pieniędzmi bo odegrał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, depcior napisał:

Jeżeli dla kogoś radochą z gry jest wyznacznik tego jakie ma auto, a nie sam fakt, że może za gotówkę zrobić sobie więcej gry to nie wiem o czym rozmawiamy @Mario.  To nie wyścig i tu nie chodzi o zebranie gotówki bo jej mało, tylko o gotówkę, która robi/nakręca grę. Okej moge odgrywac kumplowi, ze daje mu hajs, a jednak skrypotow go nie dostał. Więc zarabia swój "fake" szmal i przychodzi moment, że on na zdjęcie blokady z koła nie ma, też ma zapłacić "fake" pieniędzmi bo odegrał?

Forza-Horizon-4-Microsoft-Store-PC-POLSK

Na X-Passie za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin