Skocz do zawarto┼Ťci
Gracze online

farush "lilma ­čžŞ" bojaxhiu

Tito Toscani

Rekomendowane odpowiedzi

MYALZhd.png

farush "lilma ­čžŞ" bojaxhiu┬á

Farush Bojaxhiu to osoba, kt├│ra, mimo up┼éywu lat, wydaje si─Ö nie dorasta─ç. Zachowuje si─Ö, jakby utkn─ů┼é w okresie nastoletnim, wci─ů┼╝ ┼╝yj─ůc w stylu m┼éodego ch┼éopaka chodz─ůcego do liceum. Jego codzienne ┼╝ycie przypomina bardziej beztroskie lata szkolne ni┼╝ doros┼éo┼Ť─ç.

Farush od ponad dekady zajmuje si─Ö tatuowaniem, co jest jego g┼é├│wnym zaj─Öciem i pasj─ů. Od pewnego czasu postanowi┼é r├│wnie┼╝ spr├│bowa─ç swoich si┼é w muzyce, cho─ç wydaje si─Ö, ┼╝e jest to bardziej hobby ni┼╝ powa┼╝na kariera. Jego pr├│by muzyczne s─ů postrzegane jako pr├│ba spe┼énienia marze┼ä z m┼éodo┼Ťci, co w oczach wielu ludzi czyni go typowym ÔÇ×wannabeÔÇŁ ÔÇô osob─ů, kt├│ra pragnie by─ç kim┼Ť znanym i podziwianym, ale niekoniecznie osi─ůga sukcesy na tym polu.

ÔÇöÔÇöÔÇöÔÇöÔÇöÔÇöÔÇöÔÇöÔÇö

Coraz bardziej anga┼╝uje si─Ö w tzw. podziemie muzyczne. Regularnie publikuje tam swoje utwory, kt├│re sam nagrywa, korzystaj─ůc z programu Reaper. U┼╝ywa do tego mikrofonu, kt├│ry kupi┼é za kilkadziesi─ůt dolar├│w. Aby tworzy─ç swoj─ů muzyk─Ö, korzysta z crackowanych wtyczek, co pozwala mu na dost─Öp do profesjonalnych narz─Ödzi bez konieczno┼Ťci wydawania du┼╝ych sum pieni─Ödzy.

Farush pragnie przebi─ç si─Ö na szersz─ů scen─Ö muzyczn─ů. Marzy o wsp├│┼épracy z profesjonalnym studiem nagra┼ä i jak─ů┼Ť wytw├│rni─ů muzyczn─ů, kt├│ra pomo┼╝e mu zaprezentowa─ç jego wyj─ůtkowy, szalony styl szerszej publiczno┼Ťci. Chce wyj┼Ť─ç z podziemia i pokaza─ç, ┼╝e jego muzyka ma warto┼Ť─ç i potencja┼é, by dotrze─ç do wi─Ökszej liczby s┼éuchaczy.

Wyr├│┼╝nia si─Ö swoj─ů muzyk─ů w podziemiu. Nie nagrywa na ostrych detroitach, agresywnym drillu czy na pain type beatach. Jego styl wykracza poza granice opium i ambientowych beat├│w.

G┼éos Farusha na jego utworach cz─Östo jest modulowany, u┼╝ywa wysokich cz─Östotliwo┼Ťci lub intensywnego autotune'u, co nadaje jego muzyce unikalny, eksperymentalny charakter. Taki nietypowy styl nie trafia do ka┼╝dego s┼éuchacza, ale przyci─ůga uwag─Ö tych, kt├│rzy szukaj─ů czego┼Ť nowego i oryginalnego w muzyce. Farush ma nadziej─Ö, ┼╝e w┼éa┼Ťnie dzi─Öki tej odmienno┼Ťci zdo┼éa si─Ö wyr├│┼╝ni─ç i osi─ůgn─ů─ç sukces na scenie muzycznej. Opr├│cz tego┬áto prawdziwy samouk, kt├│ry z pasj─ů i determinacj─ů zg┼é─Öbia tajniki produkcji muzycznej. Cho─ç g┼é├│wnie pracuje w programie Reaperze, jego umiej─Ötno┼Ťci nie ko┼äcz─ů si─Ö na tym jednym narz─Ödziu. Samodzielnie nauczy┼é si─Ö tak┼╝e obs┼éugi FL Studio i Logic Pro, co pozwala mu na elastyczno┼Ť─ç i r├│┼╝norodno┼Ť─ç w tworzeniu muzyki.

Dzi─Öki swojej wytrwa┼éo┼Ťci i ci─ůg┼éemu d─ů┼╝eniu do doskona┼éo┼Ťci, Farush nieustannie rozwija swoje umiej─Ötno┼Ťci, eksperymentuj─ůc z r├│┼╝nymi technikami i stylami. Jego autodidaktyczne podej┼Ťcie sprawia, ┼╝e jest w stanie tworzy─ç oryginalne utwory, kt├│re wyr├│┼╝niaj─ů si─Ö na tle innych produkcji z podziemia.

ÔÇöÔÇöÔÇöÔÇöÔÇöÔÇöÔÇöÔÇöÔÇö

Spoiler

dane postaci:
Imi─Ö i Nazwisko : Farush Bojaxhiu
Data urodzenia : 12.05.1993
Numer konta bankowego : 4120886834

Edytowane przez Tito Toscani
racuch lubi to
Odno┼Ťnik do komentarza
Udost─Öpnij na innych stronach

M├│g┼ébym si─Ö tu bardziej rozpisa─ç w aplikacji, ale nie czu┼éem ┼╝e jest taka potrzeba. Poka┼╝e in game to co chce wam przedstawi─ç w pe┼éni. Chce gra─ç samouka kt├│ry wykorzystuj─ůc to co si─Ö b─Ödzie dzia┼éo b─Ödzie pi─ů┼é si─Ö do g├│ry, korzystaj─ůc z bark├│w r├│┼╝nych os├│b, korzystaj─ůc z pomocy innych, etcetera. Oczywi┼Ťcie b─Öd─Ö wykorzystywa┼é te┼╝ zaplecze z OOC do robienia muzyki, dlatego da┼éem w aplikacji ┼╝e co┼Ť tam nie co┼Ť b─Ödzie ta posta─ç sama potrafi┼éa w reaperze itd. Chce da─ç barwn─ů tu posta─ç, nic na si┼é─Ö, mi┼éego czytania i licz─Ö na zaufanie, pozdrawiam.

Odno┼Ťnik do komentarza

**W ┼Ťrodku nocy do sieci trafi┼é pierwszy PUBLICZNY kawa┼éek od undergroundowego rapera pod ksyw─ů "lilma" pt. idgaf ( i don't give a fuck ) . Beat w kawa┼éku jest w stylu ambient/opium/supertrap, sam beat artysta znalaz┼é na Discordzie producent├│w z Europy i nie tylko w formie free for profit do 5k stream├│w, tak┼╝e wykorzysta┼é go oznaczaj─ůc jakiego┼Ť producenta z kt├│rym nawet nie pisa┼é bo taki by┼é wym├│g do u┼╝ycia go. Voxy mixowa┼é i masterowa┼é sam lilma w "domowym" zaciszu, korzystaj─ůc z niekt├│rych kupionych i niekt├│rych zcrackowanych wtyczek. Sama jako┼Ť─ç wokalu nie jest do ko┼äca z┼éa, jednak┼╝e mo┼╝na czasem odczu─ç nie do ko┼äca dobr─ů akustyk─Ö, poniewa┼╝ same voxy by┼éy nagrywane aucie. Ca┼éo┼Ť─ç uratowa┼é porz─ůdny mix + z pewno┼Ťci─ů nie tani mikrofon. **

LYRICS

Spoiler

[Intro]
Yooo

[Verse]

Siedze w nocy słysze głosy, chce utopić się
Dzwoni mi co noc telefon ci─ůgle dr─Öczy mnie
Nie wiem co odpowiedzie─ç ani co pokaza─ç
Jestem m┼éody, za m┼éody by ci─ůgle p┼éaka─ç
Gubie rytm w twoim tanim kłamstwie
M─ůcisz w g┼éowie a potem przepraszasz skarbie
Jestem w gównie za wysoko, w pokoju nie złapiesz 
w tra-trapie życie nigdy nie za łatwe
ci─ůgle pytasz, pytasz jakbym wszystko wiedzia┼é
a gdy ciemno na niebie ┼Ťpisz gdy ja prze┼╝ywam
"Co do kurwy" m├│wisz gdy ci─ůgle zdradzam
Wracasz do mnie bo boisz si─Ö innego ┼╝ycia
Samotno┼Ť─ç mnie po┼╝era albo w g┼éowie mam rozpierdol
Zamykam oczy, chc─Ö uciec od tego bladerunnera
Codziennie walcz─Ö, ┼╝eby si─Ö nie podda─ç i nie wsta─ç
Chocia┼╝ serce p─Öka, musz─Ö jako┼Ť trwa─ç w tym g├│wnie
┼Üwiat mnie nie rozumie, dziwki wci─ů┼╝ tylko oceniaj─ů,
Mi┼éo┼Ť─ç i nienawi┼Ť─ç mieszaj─ů si─Ö kubku,
Szukałem spokoju, a znalazłem ukojenie w syfie
W syfie od którego zaczęły się paranoje

JUhkFnt.png

SwjF34g.png

oP8pxtP.png

Vesa lubi to
Odno┼Ťnik do komentarza

uH8cmD9.png

**Godzin─Ö po 12-tej w sieci i na wszystkich portalach streamingowych pojawi┼éa si─Ö nowo┼Ť─ç od undergroundowego rapera lilma. Utw├│r 2024 Freestyle zosta┼é ewidentnie stworzony pod wp┼éywem jakie┼Ť mocnej u┼╝ywki. Tekst jest pe┼éen surowych emocji i autentyczno┼Ťci, co jest charakterystyczne dla freestyle'u. Mo┼╝emy tu us┼éysze─ç o pierwszych do┼Ťwiadczeniach rapera z narkotykami, kt├│re stanowi┼éy dla niego zar├│wno ucieczk─Ö, jak i inspiracj─Ö. W tekstach pojawiaj─ů si─Ö r├│wnie┼╝ w─ůtki dotycz─ůce dziewczyn, kt├│re towarzyszy┼éy mu w tych momentach, oraz dealer├│w, kt├│rzy dostarczali mu to, czego potrzebowa┼é. To szczery, bezkompromisowy oraz nie do ko┼äca sprecyzowany przekaz, kt├│ry pokazuje ciemniejsze strony ┼╝ycia rapera, ale te┼╝ jego pragnienie wolno┼Ťci i poszukiwanie siebie.┬áZa visualizer, mix mastering wokali i sam beat odpowiada raper lilma. Jak wspomnia┼é w opisie, raper nie potrzebuje nikogo, by p┼éywa─ç - wszystko tworzy samodzielnie, co dodaje jego tw├│rczo┼Ťci autentyczno┼Ťci i niezale┼╝no┼Ťci. Jako┼Ť─ç? Nie studyjna, ale te┼╝ nie najgorsza, z tw├│rczo┼Ťci na tw├│rczo┼Ť─ç rapera idzie coraz lepiej.┬á**

Spoiler

Track name: 2024 Freestyle
Written by: lilma
Produced by: lilma
Mix/mastering by: lilma
Release date: 07/15/2024

[Intro]
Dzie┼ä i noc, jazda z tob─ů... Pami─Ötam to jeszcze, t─Öskni─Ö bardzo...

[Verse]
Ona po prostu przesta┼éa my┼Ťle─ç
A ja po prostu chc─Ö j─ů przelecie─ç (po prostu chc─Ö j─ů przelecie─ç)
I chcia┼ébym by─ç kim┼Ť w tym mie┼Ťcie, gdyby to mia┼éo sens
a chciałbym móc wam pokazać że mogłoby mieć
Wypijmy za mojego brata, trzeci rok nade mn─ů czuwa
A ja wci─ů┼╝ tu ┼╝yj─Ö cho─ç czasem ci─Ö┼╝ko w ruchach
I od dawno człowieczeństwo jest rzadsze tutaj
A A A Powiedzia┼éa ┼╝e jestem okropny, ale co ty kurwa my┼Ťlisz?
To ja, Tak,  to ja się w sobie gubię
Jak, jak, jak?
Jak zacz─ů┼éem chodzi─ç do uczelni zacz─ů┼éem od ketaminy
A ona chcia┼éa zobaczy─ç we mnie co najlepsze, nie to co te ┼Ťwiry (Ja, ja)
Jak ciężarówka pełna towaru pędziłem przez miasto
Wiesz jak jest ale pierdol─Ö tw├│j rock and roll
Niekt├│rych drag├│w nienawidz─Ö, kocham tylko te, kt├│re bior─Ö
A niekt├│rych plug├│w nienawidz─Ö, wszystkich ich pierdole

Spoiler

GRA IC SCREENSHOTY LINK

Vesa lubi to
Odno┼Ťnik do komentarza

**15 na 16 lipca Farush Bojaxhiu (lilma) ┼éapie kontakt z Ray Miller (millie) za pomoc─ů postu tego drugiego na lifeinvader "looking for producer for 1 night stu' session, DM me with portfolio or sum' shit." - F.Bojaxhiu uderza na studio studio Digital Scale Entertainment gdzie ma przyjemno┼Ť─ç realizowa─ç rework kawa┼éka time na streamingi + zdzia┼éa─ç z wi─Ökszym artyst─ů kawa┼éek na swoim beacie.**

UTxd51v.png

YvayJ29.png

3V0BhhT.png

Vesa lubi to
Odno┼Ťnik do komentarza

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç grafiki. Dodaj lub za┼é─ůcz grafiki z adresu URL.

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...

Powiadomienie o plikach cookie

Umie┼Ťcili┼Ťmy na Twoim urz─ůdzeniu pliki cookie, aby pom├│c Ci usprawni─ç przegl─ůdanie strony. Mo┼╝esz dostosowa─ç ustawienia plik├│w cookie, w przeciwnym wypadku zak┼éadamy, ┼╝e wyra┼╝asz na to zgod─Ö. Warunki u┼╝ytkowania Polityka prywatno┼Ťci Regulamin